Reklama

Wykonała rolkę z Poznania na Instagramie. Zrobiła to tak, że nie widać remontów. Internauci nie dali się zwieść "To tak się da?"

fot. gdziezjescwpoznaniu/Instagram
fot. gdziezjescwpoznaniu/Instagram

Dziewczyna mieszka w Poznaniu i prowadzi swój kanał w social mediach.

Publikuje tam głównie poradniki, gdzie zjeść w Poznaniu, tak też nazywa się jej kanał "Gdzie zjeść w Poznaniu", pokazuje również najbardziej urocze miejsca w mieście.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Ostatnio hitem Internetu stał się filmik, czyli tak zwana rolka, na którym widać najlepiej prezentujące się miejsca w Poznaniu. Wszystko okraszone soczystymi barwami, przez co miasto przypomina iście włoski klimat. Na filmie, mimo ukazanych najbardziej znanych budynków, nie widać remontów, co wzbudziło zdziwienie wśród Internautów. Film ma obecnie ponad 88 tysięcy odsłon i ponad 4 tysiące serduszek.

Pokazać Poznań tak aby nie było remontów. To tak się da? - komentował Internauta na Instagramie pod filmem.

I budzę się przy okrąglaku dookoła koparki jeżdżą, wszystko rozkopane - komentują inni.

Słyszałam w życiu 100 kłamstw, a tu jest 98 z nich.

Poznań, miasto wiecznego remontu. To ja chyba w innym Poznaniu mieszkam - podsumowują Internauci.

Film faktycznie ukazuje sielankowy obraz Poznania i cieszy się dużą popularnością. Właścicielka kanału stara się pokazać Poznań od dobrej strony. Oprowadza po ciekawych ogródkach gastronomicznych oraz miejscach wartych zwiedzenia. Ten obraz jednak nie jest w stanie przekonać mieszkańców Poznania, którzy na co dzień borykają się z remontami, o których redakcja epoznan.pl wielokrotnie pisała na łamach.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.72 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro