Reklama

Lewica nie ogłosiła jeszcze kandydata na prezydenta. "Na pewno wystawimy kobietę". Ma "skutecznie" konkurować z obecnym prezydentem

fot. Beata Urbańska/Facebook
fot. Beata Urbańska/Facebook

Beata Urbańska z Lewicy poinformowała, że nie jest osobą ubiegającą się o tę funkcję.

To dlatego że Lewica jeszcze formalnie nie wystawiła swojego kandydata.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, na pewno wystawimy kobietę, bo mamy wiele wspaniałych i doświadczonych polityczek, gotowych skutecznie konkurować z obecnym prezydentem. Aktualnie intensywnie pracujemy nad wyborem najlepszej - poinformowała Beata Urbańska z Lewicy.

Internauci poparli pomysł Urbańskiej - I to mi się podoba. Nareszcie jakieś pozytywne wieści.

Jeszcze inna Internautka stwierdziła, że miasto zarządzane przez samych mężczyzn jest nieakceptowalne w środku Europu w 2024 roku - Czas na dużą zmianę i nową energię - podsumowała kobieta.

-Lewica jest kobietą - skwitował Bartłomiej Stroiński z Lewicy.

Do wyborów pozostały dwa miesiące. Dopiero w Walentynki mieszkańcy Poznania poznali kandydata PiSu na prezydenta stolicy Wielkopolski, o czym redakcja epoznan.pl pisała tutaj.

Dotychczas tylko obecny prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak wyrażał swoją gotowość do rywalizacji z innymi kandydatami, których jeszcze kilka dni temu nie znał.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.83 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro